Nacházíte se v archívu roku 2019 - aktuální ročník naleznete zde.

O festivalu

Život bez bariér

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Potřebujete poradit s úpravou bytu? S výběrem kompenzačních pomůcek, vozíčků nebo úpravou vozidla? 

Festival se zaměřuje na osoby se zdravotním znevýhodněním, osoby tělesně postižené, sociílní skupiny seniorů či dětí a také populaci dnes trpící zcela běžnými diagnózami jakými jsou např. celiakie, obezita, cukrovka. Cílem festivalu je zlepšit kvalitu života těchto osob a integrovat je do společnosti ve všech sférách jejich činnosti.

Na festivalu najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy vozidel, úpravy bydlení, možnosti trávení volného času a cestování, protetické, ortopedické a kompenzační pomůcky, nejrůznější elektrické invalidní vozíky, skútry a mnoho dalšího. Představí se řada sdružení, nadačních fondů a neziskových organizací, které nabídnou nejrůznější produkty a služby. Na programu budou přednášky významných lékařů, workshopy, poradny, módní přehlídka funkčního prádla pro handicapované nebo tvořivé dílny nejen pro děti.

Patronem festivalu se pro rok 2019 stal MARTIN ZACH, muž roku 2009, sportovec, moderátor, který se svým životním údělem bojuje s humorem a inspirativním silným lidským duchem.

Naše festivalové motto zní Jsme v tom společně…


Partner festivalu
Mediální partneři

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Ředitel festivalu

Jan Šumbera
+420 604 805 095
jan.sumbera@cerna-louka.cz

Manažerka festivalu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing festivalu

Katrin Adamová
+420 723 982 003
katrin.adamova@cerna-louka.cz