Prodejci Bezlepkový jarmark

Prodejci

 

Bezlepková pekárna a prodejna Michalík

V bezlepkové pekárně se pečou chleby, koláče, housky, knedlíky, bagety, pizzy, záviny, cukroví, další a další dobroty, po kterých se vám budou sbíhat sliny. Jejich další produkce spočívá ve výrobě bezlepkové studené kuchyně např. čočkové, pohankové, cizrnnový a mrkvové saláty, obložené bagety, mražené pizzy, listové těsto apod. Dále vyrábí směsy pro vlastní výrobu a následný prodej, bezlepkové mouky Michalík 1 , Michalík 2, Michalík 3. Jejich produkce je nejlevnější v Evropě za dodržení přísných hygienických norem a nařízení. 

Více https://www.bezlepkovaprodejna.cz/

FB @bezlepkovapekarnaostrava

 

Bezlepík

Zaměřuje se na VÝHRADNĚ BEZLEPKOVOU výrobu a prodej.

Všechny jejich služby se netýkají jen celiaků a jiných alergiků, využívat je může každý.
Prodejna a jídelna v Novém Jičíně nabízí služby denního stravování pro všechny ve vysoce kvalitním zpracování nabízených jídel a výrobků a jedinečném servisu.

Více https://www.bezlepik.cz/

 

Benkor

Benkor je česká rodinná společnost s tradicí od roku 1932, specializovaná na výrobu koření, bylin a sušené zeleniny. Jejími produkty jsou dále nakládací přípravky DEKO, NOVA, Dia NOVA, Želírka, různé marinády, BIO výrobky a bezlepkové potraviny.

"Naším přáním je, aby naše koření, bylinky a směsi přispěly především ke zdravé výživě".

Více jak 98% našeho sortimentu je vhodných pro celiaky. Základní sortiment firmy BENKOR obsahuje přes 200 druhů koření a bylin vcelku nebo různě drcených či mletých a přes 150 druhů směsí.

Více https://bit.ly/39wVZN5

FB @Benkor.koreni

 

BlacKale restaurace Ostrava

je bezmasá FRESH restaurace, která vám chce přinést chuťový zážitek z jídel a nápojů, které vynikají čerstvostí, kvalitou a hlavně přípravou čistě z rostlinných ingrediencí.  Pro dodržení kvality je pro restauraci důležité si téměř vše připravovat sami, od vlastní raw čokolády, přes slané dipy do jídel, bezlepkové směsi na palačinky, čerstvě namletou mouku na pizzu, až po domácí hranolky a housky do burgerů.

Prostor restaurace spojuje zahrádka ve dvoře, dětský koutek, ale také vlastní raw cukrárna, kde se připravují všechny lahodné raw & vegan dezerty originální receptury a “lisovna“ čerstvých šťáv nebo rostlinná mléka.

Více https://www.blackkale.cz/

FB @Black Kale FOOD

IG @Black Kale FOOD

 

Bopcorn

Jste milovníci popcornu? Tak tohle je tady právě pro vás! Vyrábí sladký a slaný gourmet popcorn, obalený v glazurách různorodých chutí dle našich vlastních receptur.

Více https://eshop.bopcorn.cz/

FB @BopcornOstrava 

IG @bopcornostrava

 

Čoko klasik

Družstvo Čoko klasik z České Třebové, které je známo výrobou především sojových a kokosových tyčinek, se představí také s výrobky, které splňují kritéria bezlepkové diety.

Více http://www.cokoklasik.cz/

https://eshop.celita.cz/

 

Jídlo na dovolenou

Jidlonadovolenou.cz nabízí hotová sterilovaná jídla Expres Menu, která jsou určena také pro osoby dodržující bezlepkovou dietu. Všechny bezlepkové výrobky Expres Menu mají certifikáty na svůj bezlepkový charakter a jsou označeny speciálním logem přeškrtnutého klasu.

Rodiny cestující na dovolenou nebo výlety oceňují snadnou přípravu a výbornou chuť. Cestovatelé a expedice využívají naše výrobky pro svoji vydatnost, skladnost a schopnost převozu na dlouhé vzdálenosti.

Více https://www.jidlonadovolenou.cz/

 FB https://bit.ly/3itodeH

 

Jizerské pekárny

Pekárna LÍPA se zabývá vývojem a výrobou bezlepkového pečiva již od roku 1994. 

Seznam prodejen, kde lze jejich výrobky nakoupit najdete ZDE

Více https://www.jipek.cz/cs/o-pekarne/

 

Jitulčiny dobroty

Rozhodli se jít cestou poctivých výrobků a vytvořili domácí pizzu v tradičním italském stylu. Základem Jitulčiny pizzy je kvalitně zpracované těsto bez „továrních vylepšení“ a poctivé suroviny.

Více https://eshop.jitulcinydobroty.cz/

FB @jitulcinydobroty

 

Království makronek

Království makronek se specializuje především na výrobu makronek - tradičního francouzského dezertu, který se vyrábí ručně ze stoprocentní mandlové mouky a je tedy přirozeně bezlepkový. Vymazlené příchutě, vyladěné barvy a dokonalé tvary, to je to, co řadí Království makronek mezi nejvyhlášenější makronky nejen v Brně. Nabízí celou řadu příchutí od tradičních (různé ovocné, oříškové...) až po nové moderní (květinové, příchutě připomínající různé cukrovinky...)

Království makronek vám zaručí nezapomenutelný chuťový zážitek, který si vaši hosté budou pamatovat.

Více http://kralovstvimakronek.cz/

FB @kralovstvimakronek

 

Nominal

Firma patří k průkopníkům ve výrobě bezlepkových potravin v naší zemi. Nejednou se v duchu světových trendů a nových stravovacích zvyků ukazuje, že jejich produkty používají nejen lidé s potravinovým omezením, ale také ti, kteří nechtějí svůj organismus zbytečně zatěžovat. Tajemství jejich receptury na nové směsi na chleby, pečivo a pro vaření bezlepkových potravin sice neprozradí, ale bez fortele a pomoci moderních technologií by se k nám na stůl nedostaly.

Více https://www.nominal.cz/

 

Poex

Poex - potraviny extrudované

Široký výběr bezlepkových výrobků, které získaly označení Český výrobek. Toto označení Potravinářské komory ČR garantuje, že produkt byl zpracován na území ČR a dodržuje stanovený minimální podíl hlavní suroviny z tuzemských zdrojů.

A znáte např. jejich výrobky pro děti?

Více https://bit.ly/2WXWfzB

FB @poex.cz

 

Racio

RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy. Kromě výroby vlastních pufovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slaných příchutí (ve standardní, bio, kosher i fair trade kvalitě) distribuuje na český a slovenský trh také tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií.

Více https://www.racio.cz/cs

FB @racio.cz

 

Semix

Ovesné cereální produkty (nejen) pro celiaky

Více https://bit.ly/3g5j1wK

Věděli jste, že jenom za loňský rok získali ocenění hned v několika kategoriích?

Omega3 lněné pečivo - Nejlepší inovativní potravinářský výrobek roku 2019

Ovesný hrníček s jablky a skořicí bez lepku - Nejlepší inovativní výrobek roku 2019

Ovesný hrníček perníkový, bez lepku - Nejlepší inovativní výrobek roku 2019

Ovesný hrníček s čokoládou, bez lepku - Nejlepší inovativní výrobek roku 2019

Ovesná kaše pro děti s čokoládou a banánem bez lepku - Nejlepší inovativní výrobek roku 2019

Ovesná kaše pro děti s ovocem, vápníkem, bez lepku - Nejlepší inovativní výrobek roku 2019

Více https://www.semix.cz/

 FB @semix.propekare

 

Tany, spol. s. r.o.

Značka TUDLEE se vyrábí V České republice, v podhůří Šumavy. Zaujme nejen svým čistě přírodním složením, ale i vyváženým poměrem jednotlivých surovin. Výjimečné složení dezertů z chia semínek,  kokosového mléka a ovocného pyré potěší milovníky zdravého životního stylu. Tudlee rostlinné produkty svou chutí nerozeznáte od jejich mléčných příbuzných. V teplé i studené kuchyni najdou své místo všude tam, kde jste zvyklí používat sýr. Všechny TUDLEE produkty neobsahují lepek, sóju, laktózu, ani palmový olej nebo geneticky upravené suroviny.

Více https://www.tudlee.cz/cs/

FB @tudlee

 

Partner festivalu
Mediální partneři
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Denisa Ježková
+420 724 184 439
denisa.jezkova@cerna-louka.cz

Marketing festivalu

Veronika Břicháčková
+420 727 813 655
veronika.brichackova@cerna-louka.cz